Moje klubko ..... obchod s přízí
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Informace
  3. O nás ...
O nás

VÍTEJTE

Naše prodejna byla otevřena 17. října v roce 2016 díky píli a nadšení paní Kamily Chromečkové. Protože však čas pracuje tak, jak pracuje, došlo i v naší prodejně ke změnám a od 1. ledna 2020 je novou majitelkou paní Zuzana Procházková, která se na Vás a Vaší návštěvu velmi těší.

Naší specializací je i nadále prodej nádherných a vysoce kvalitních přízí světových výrobců jako je norský DROPS, španělská KATIA, uruguajské MALABRIGO či německý BC Garn. A máme samozřejmě i českého výrobce VlnaHep.

Nabízíme i velmi praktické pomůcky pro pletení od firem Drops či KnitPro, Clover i ADDI, a to nejen pletací jehlice, ale i háčky, knoflíky, jehlice a lanka pro kruhové pletení a další potřebné pomůcky.

Vzhledem k rozmanitosti i množství nabízených přízí Vám doporučujeme navštívit náš obchod a vybrat si na místě to, co Vám bude vyhovovat nejlépe. Přeci jen, když si přízi můžete "osahat" . . . . . 

V případě, že máte nějaké otázky nebo potřebujete poradit, můžete se na nás obrátit i prostřednictvím telefonu či e-mailu.

Děkujeme za návštěvu a těšíme se na Váš nákup.

 

                                                                                                                                     

Copyright©Moje klubko 2020
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz